Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

Zebrania, konsultacje, spotkania...

 

ZEBRANIA ORGANIZACYJNO - INFORMACYJNE > I SEMESTRZE

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

 

1.

pierwsze

 Kl. I a

Kl. I b

10.09.2018 r.

poniedziałek

 

16:30

po zakończeniu przejście do klasy

 

sala gimnastyczna 

Nr 21

Nr 19

 wychowawca

 

2.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

Kl. II c

10.09.2018 r.

poniedziałek

17.10

 

Nr 15

Nr 14

Nr 13

Wychowawca

 

3.

trzecie

Kl. III a

10.09.2018 r.

poniedziałek

 

17.10

 

Nr 10

 wychowawca

 

 

4.

czwarte

Kl. IV a

Kl. IV b

Kl. IV c

10.09.2018 r.

poniedziałek

 17.10

po zakończeniu przejście do klasy 

 

sala gimnastyczna  

Nr 18

Nr 17

Nr 16

 

 wychowawca

 

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

11.09.2018 r.

wtorek

 17.10 

 

 Nr 11

Nr 12

Nr 3

 

wychowawcy

 

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

11.09.2018 r.

wtorek

17.10 

 

Nr 13

Nr 14

Nr 15

 wychowawca

 

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

11.09.2018 r.

wtorek

17.10 

 

 Nr 16

Nr 17

 wychowawca

 

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

Kl. VIII c

11.09.2018 r.

wtorek

17.10 

 

 Nr 19

Nr 18

Nr 21

 wychowawca

 

  

 

  

KONSULTACJE - I SEMESTR

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Miejsce przyjęć

 

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

03.12.2018  r.

poniedziałek

 

17.10

 

 nr 3

 nr 10

 

2.

drugie

Kl. II a

03.12.2018  r.

poniedziałek

17.10

 nr 11

 nr 12

 nr 13

 

 

3.

trzecie

Kl. III a

03.12.2018  r.

poniedziałek

 17.10

nr 14

 

 

4.

czwarte

Kl. IV a

Kl. IV b

Kl. IV c

 

04.12.2018  r.

wtorek

 

17.10

p. S. Brzezińska
p. W. Smaglewska
p. G. Janowska – Marek
p. I. Obuszewska-Woźniak
p. M. Majchrzak
p. K. Starczewska
p. M. Skrzydlewska - Korpik
p. W. Bednarczyk - Minkow
p. K. Winiarska
p. K. Domagała
p. E Gryska
p. Ł. Malczewski
p. R. Ofertowicz
p. M .Domagała
p. A. Jania
p. A. Foerster
p. M. Tomaszewski
p. A. Walczak
p. L Pawlak
T. Orłowska – Banaszak
p. M. Adamczyk
p. J. Sławińska
p. E. Jankowska
p. K. Przech
p.  H. Kowalska
p. L. Karmolińska
s.21
s.21
s.19
s.19
s.17
s.17
s.18
s.18
biblioteka
s.15
s.15
s.15
s.13
s.13
s.14
s.14
prac. kom.
prac. kom.
s.16
s.16
s.12
s.12
s.11
s.11
gabinet
v-c dyr.

 

 

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

 

04.12.2018  r.

wtorek

 17.10

 

 

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

 

 

04.12.2018  r.

wtorek

17.10

 

 

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

Kl. VII c

04.12.2018  r.

wtorek

 

17.10 

 

 

 

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

Kl. VIII c

04.12.2018  r.

wtorek

17.10

 

 

 

 

 

ZEBRANIA PODSUMOWUJĄCE PRACĘ W I SEMESTRZE

Lp.

Klasy

Termin

Godz.

Sala

Prowadzący

 

1.

pierwsze

Kl. I a

Kl. I b

31.01.2019 r.

CZWARTEK

 

17.10

 

 

Nr 10

Nr 11

 wychowawca

 

 

2.

drugie

Kl. II a

Kl. II b

Kl. II c

31.01.2019 r.

CZWARTEK

17.10

 

Nr 3

Nr 12

Nr 13

Wychowawca

 

3.

trzecie

Kl. III a

31.01.2019 r.

CZWARTEK

 

17.10

 

 Nr 14

 wychowawca

 

4.

czwarte

Kl. IV a

Kl. IV b

Kl. IV c

31.01.2019 r.

CZWARTEK

17.10

 

Nr 16

Nr 15

Nr 17

 wychowawca

 

5.

piąte

Kl. V a

Kl. V b

Kl. V c

01.02.2019 r.

PIĄTEK

 17.10 

 

Nr 11

Nr 3

Nr12

 

 wychowawca

 

6.

szóste

Kl. VI a

Kl. VI b

Kl. VI c

01.02.2019 r.

PIĄTEK

17.10 

 

Nr 13

Nr 14

Nr 15

 wychowawca

 

7.

siódme

Kl. VII a

Kl. VII b

01.02.2019 r.

PIĄTEK

17.10 

 

Nr 16

Nr 17

 wychowawca

 

8.

ósme

Kl. VIII a

Kl. VIII b

Kl. VIII c

01.02.2019 r.

PIĄTEK

17.10 

 

Nr 19

Nr 18

Nr 21

 wychowawca