akt0002 17 18UCZNIOWIE „PIĄTKI” NA ŚWIĘCIE
GNIEŹNIEŃSKIEGO HANDLU

W piątek, 8 września br. uczniowie klas: 4a, 4b oraz 5c Szkoły Podstawowej nr 5 w Gnieźnie wzięli udział w Święcie Gnieźnieńskiego Handlu.

Była to świetna okazja do zapoznania się z tajnikami pracy sprzedawców z wielu branży handlowych, poznania specyfiki ich pracy oraz sposobów promocji.

Uczniowie odwiedzili również gnieźnieńskie cukiernie, lodziarnie i restauracje gdzie czekały na nich pyszne poczęstunki, wzięli udział w zajęciach przygotowanych na stanowisku

Poczty Polskiej oraz obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów z zespołu Państwowych Szkół Muzycznych.

Podsumowaniem tej niezwykłej przygody było rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą wystawę i wręczenie Pucharów przez Prezydenta Miasta Gniezna i Starostę Powiatu Gnieźnieńskiego.

www logo ZOBACZ FOTOGRAFIE