akt0051 2018IX EDYCJA

W październiku 2017 roku uczniowie klas 3 B oraz 3 C przystąpili do IX edycji programu Insta.Ling dla Szkół.

Uczniowie pod kierunkiem pani Ewy Bielanowskiej oraz pani Wioletty Januchowskiej rozpoczęli naukę słownictwa z zakresu ortografii języka polskiego. Program realizowany był do stycznia 2018 roku. Wychowawcy motywowali i zachęcali uczniów do systematycznej pracy i przydzielali słówka z przerabianego w szkole materiału. Udział w programie był dobrowolny i nie przewidywał wystawiania negatywnych ocen. Rodzice zalogowani w programie dostawali szczegółowe raporty o systematyczności pracy swojego dziecka i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dbał, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.

U uczniów systematycznie pracujących w programie Insta.Ling dla Szkół, zauważa się postępy w pisowni wyrazów z trudnościami ortograficznymi.

Zapraszamy do X Edycji
Programu Insta.Ling dla Szkół

Po sukcesie IX Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół, w której bierze udział ponad 4000 nauczycieli, a regularnie korzysta 100 000 uczniów z całej Polski, zapraszamy nauczycieli języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego do udziału w X Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.