akt0079 2018Sprawozdanie z XXIII Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego ,,Zmiany klimatu - znam, rozumiem przeciwdziałam"

Jak co roku czyli po raz 23 wzięliśmy udział w międzyszkolnym konkursie ekologicznym. W tym roku odbył się on pod hasłem ,,Zmiany klimatu - znam, rozumiem przeciwdziałam".

Drużyna nasza składała sie z 8 uczniów:

• Bruch Maja - 4c
  • Piskorz Zuzanna - 4c
  • Nowak Kornelia - 5b
  • Andrzejczak Szymon - 5c
  • Wierzelewski Antoni - 6a
  • Goralczyk Dominik - 6c
  • Stołowska Wiktoria - 7a
  • Nowicki Oskar - 7b

Uczestnicy turnieju rozwiązywali różne ekologiczne zadania dotyczące tytułowego hasła na poziomie klas 4, 5, 6, 7.

Po dwugodzinnych zmaganiach zespołów z Gniezna i z rejonu nasza szkolna drużyna zdobyła IV miejsce przegrywając zaledwie o 2 punkty z drużyną z SP nr 8. Opiekunami byli nauczyciele przyrody czyli p. Grażyna Janowska - Marek i p. Izabela Obuszewska - Woźniak, które życzyły swoim uczniom w dalszych sukcesów w przyszłym roku.

foto  ZOBACZ FOTOGRAFIE...