akt0018

Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej

2 listopada 2016 r. klasa 5c pod opieką wychowawcy pani Magdaleny Adamczyk udała się do Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Gnieźnie. Uczniowie wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez panią Katarzynę Wilczkowską.

Składały się one z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Podczas pierwszej uczniowie poznali cztery typy ludzkich temperamentów: sangwinik, flegmatyk, choleryk i melancholik. Wspólnie z dziećmi omówione zostały mocne i słabe strony każdego z temperamentów.

W czasie drugiej – praktycznej części, uczniowie przygotowywali w grupach narty, na których następnie odbył się wyścig drużyn.

Przeprowadzone zajęcia dały dzieciom okazję do przećwiczenia współpracy w grupach, wzajemnej pomocy. Uczniowie klasy 5c chętnie brali udział w przygotowanych aktywnościach i opuszczali bibliotekę z uśmiechem na twarzy.

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...