akt0068

We wtorek, 14 lutego br. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla społeczności szkolnej wiele niespodzianek. Mogliśmy wysłuchać audycji walentynkowej z życzeniami, a na dużej przerwie, o godzinie 11.25 uczniowie i nauczycieli szukali swojej drugiej połówki.

Przedstawiciele SU ukryli w szkole dziesięć połówek serc, każda osoba, która znalazła kolorową połówkę serca, miała za zadanie odnalezienie innej osoby, która odnalazła drugą połówkę serca w tym samym kolorze. Szczęśliwe pary otrzymały słodkie upominki. Uczniowie i nauczyciele ubrali się w tym dniu na czerwono, z elementami walentynkowymi i wzięli udział w kiermaszu walentynkowych ciasteczek z miłosną wróżbą lub przesłaniem w środku.