akt0081 2018Dnia 10 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy 5b pod opieką pań Magdaleny Adamczyk i Żanety Piskorz wzięli udział w IX Przeglądzie Sceny Szkolnej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 9 w Gnieźnie.

Tematem przewodnim był BAŚNIOWY TEATRZYK KUKIEŁKOWY. W związku z tym każda ze szkół zobowiązana była zaprezentować przedstawienie, do którego należało wykonać kukiełki. Pomysły były bardzo oryginalne. Na scenie wystąpili uczniowie z pięciu szkół podstawowych.

Nasza szkoła zaprezentowała przedstawienie pt: „Jesteś tym co jesz”, które poruszało ważny temat jakim jest Zdrowy Styl Życia. Kukiełki przygotowane przez członków naszego teatrzyku okazały się najbardziej pomysłowe.

Po prezentacji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek a na zakończenie obdarowani upominkami.

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE...