Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
 
 
flaga
       
logo11
Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie

61 426 39 97

Polish English French Georgian German Hungarian Italian Japanese Russian Slovak Turkish Ukrainian
office office czytelnictwo eurowickore unicefko okemen bip
Rozmiar czcionki:

akt0117 2018Dnia 5 czerwca br. uczniowie klasy 3c postanowili podjąć wyjątkową uroczystością swoich wspaniałych rodziców, zapraszając do swojej klasy zarówno kochane Mamy jak i kochanych Tatusiów. To podniosłe wydarzenie doskonale wpisuje się w realizowany w nasze szkole projekt pt. „Moja rodzina to moja drużyna”.

Przybyłych gości poproszono o zajęcie miejsc przy pięknie nakrytych stołach. Uroczystość rozpoczęto od powitania rodziców i obejrzenia przedstawienia pt. ,,Wszystko dziś dla Mamy, wszystko dziś dla Taty”.

Część artystyczna kończąca się odśpiewanym gromkiego „Sto lat" z dołączonymi życzeniami, wytworzyła niesamowitą, wzruszającą atmosferę. Po wręczeniu przez dzieci własnoręcznie wykonanych upominków, przystąpiono do wspólnego poczęstunku. Na stołach, pośród kwiatów i ozdobnych świeczników, pojawiło się tradycyjne słodkie ,,co nieco”.

Wzruszeń, serdeczności i uśmiechów nie było końca. Uroczystość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze, a ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

 fotoZOBACZ FOTOGRAFIE...

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button