Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

W dniu 20 czerwca 2024 r. odbył się na boisku szkolnym apel podsumowujący efekty wytężonej pracy uczniów na rzecz naszej szkoły.

Spotkanie z uczniami było okazją do przedstawienia wyników w zawodach sportowych i różnych konkursach w roku szkolnym 2023/2024. Wyróżniono również dzieci z kloas 1-3 aktywnie uczestniczące w wielu konkursach i przedsięwzięciach. Pani z biblioteki nagrodziła uczniów biorących udział w licznych konkursach oraz najaktywniejszych czytelników życząc im, aby książki pobudzały ich fantazję, były inspiracją i rozszerzały ich horyzonty.Nauczycielki j. angielskiego przedstawiły i narodziły dzieci, które najlepiej opanowały ten język i zostały laureatami różnych konkursów. Następnie nagrodzono uczniów biorących udział w konkursach plastycznych. Kolejno wręczono uczniom klas 5, którzy zdali egzaminy, karty rowerowe. Wyróżniono również osoby biorące udział w konkursach przedmiotowych i innych...

foto ZOBACZ FOTOGRAFIE>>>

Pamiętajcie, że nieważne, czy ktoś jest trochę zdolny, czy też szczególnie uzdolniony.

Każdy z Was powinien rozwijać swoje zdolności.

Warto inwestować swój czas i wysiłek, widząc cel, do którego zmierzacie!

Wszystkim Wam życzymy wytrwałości w dalszej pracy nad sobą
i wielu sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

Nagrodzonym uczniom i wymienionym laureatom serdecznie gratulujemy !!!