Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

Czcionka

Dotarliśmy do końca roku szkolnego.
21 czerwca o godz. 9:00 rok szkolny zakończyły klasy I-VII.
Uroczystości odbywały się boisku szkolnym. Wprowadzono sztandar szkoły, odśpiewano hymn Polski i hymn Szkoły Podstawowej nr 5. Zakończenie prowadziła pani Paulina Pacesz a następnie głos zabrała p. dyrektor – Hanna Kowalska oraz przedstawicielka Rady Rodziców - p. Kinga Kubasik. Część artystyczną przygotowali uczniowie uczęszczający do świetlicy pod kierunkiem pp. Sary Kwapich i Schröder Kingi.

fotoZobacz fotografie...

O godzinie 11:00 w MOK-u pani Dyrektor – Hanna Kowalska pożegnała również wszystkich ósmoklasistów naszej szkoły. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyni klasy 8A p. Józefiny Sławińskiej oraz p. Wioletty Smaglewskiej. Wręczono nagrody za wyniki w nauce i udział w życiu szkoły oraz osiągnięcia.
Zakończenie roku to również doskonała okazja do podziękowań dla rodziców, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Były więc gratulacje oraz podziękowania.
Nauczyciele i uczniowie podsumowali mijający rok i życzyli sobie udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
Absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce.
Powodzenia!

fotoZobacz fotografie...