Ustawienie motywu

Showcases

Background

wybór koloru tła

w górę
flaga
2021

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Arkadego Fiedlera
w Gnieźnie
61 426 39 97

×

Uwaga

Lack of access rights - File 'http:/cf1-taniaksiazka.statiki.pl/images/popups/6C8/55757602398KS.jpg'
Czcionka

To warto przeczytać - Książka miesiąca

Kochani czytelnicy, w miesiącu czerwcu, który kończy kolejny rok szkolny chcemy Wam zaproponować do poczytania dwie szczególne książki.

Są to mianowicie "Mistrzowie sportu - Duma Polaków" oraz "mój Tata ma Brata", czyli rymowanki o rodzinie. Pierwsza z książek nawiązuje do trwającego jeszcze Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Sportowcy czytają dzieciom”. W dzisiejszym świecie mistrz sportu powinien być człowiekiem oczytanym i wykształconym.

Natomiast druga z naszych propozycji dotyczy rodziny i zbliżającego się Dnia Ojca, który można będzie świętować już podczas nadchodzących wakacji. Dlatego warto zajrzeć do naszych propozycji i pogimnastykować „szare komórki” przy wspólnym czytaniu.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button