spol psychWitam wszystkich

Nazywam się Anna Śniegowska i jestem psychologiem szkolnym.
Zapraszam wszystkich, którzy chcą z kimś życzliwym porozmawiać o swoich problemach.

Głównym zadaniem psychologa jest opieka psychologiczna nad uczniami poprzez wsparcie i pomoc psychologiczną oraz poradnictwo.
Uczniowie i rodzice mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów indywidualnych i konfliktów, uzyskać fachową poradę lub informacje o innych instytucjach i organizacjach pomagających dzieciom i rodzinie.

Godziny mojej pracy w Szkole Podstawowej nr 5 to:

Mogę Ci pomóc, jeżeli:

• czujesz, że nikt cię nie rozumie,
  • nie radzisz sobie z nauką,
  • potrzebujesz pomocy i rady,
  • dokucza Ci samotność,
  • ktoś stosuje wobec Ciebie przemoc,
  • chcesz podzielić się swoim sukcesem i radością,

Zgłoś się do psychologa szkolnego.

Obowiązującą zasadą jest poufność i dyskrecja z wyjątkiem sytuacji zagrożenia czyjegoś zdrowia lub życia