DZIEN BEZP INTER

l1

Kochani!

Zapraszam Was do wspólnej przygody w wirtualnym świecie...
Na najbliższe miesiące zmienicie się w grupę badaczy.
Czekają na Was ciekawe zadania do wykonania, a efektami swej pracy będziecie mogli podzielić się ze swoimi kolegami i koleżankami.

Wiem, że nowoczesne technologie nie są dla Was tajemnicą. Korzystacie z ich każdego dnia i świetnie orientujecie się w świecie technologicznych nowinek.
Nasz projekt koncentruje się wokół zagadnienia bezpieczeństwa w sieci.

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego.

Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Surfowanie w Internecie może być świetną zabawą oraz towarzyską i inspirującą formą spędzania czasu. Żeby naprawdę cieszyć się czasem, który spędzacie  na różnych stronach internetowych, gdy czatujecie, używacie komunikatora internetowego, czy też udzielacie się na forach dyskusyjnych trzeba być ostrożnym i pamiętać obezpieczeństwie w sieci.

Pamiętajcie, że możecie liczyć na moje wsparcie i pomoc, jednakże wasze zaangażowanie jest bardzo ważne.

Dobrze wykorzystajcie powierzony Wam czas :)