Nie tylko PowerPoint, ale i:


MAPPTIPE

Edytor MAPPTIPE - krok po kroku (26 lekcji):
Prezi

Prezi jest nowoczesnym edytorem atrakcyjnych prezentacji multimedialnych online.
Prezi wykorzystuje efekt zoom, który umożliwia użytkownikom powiększanie i pomniejszanie ich prezentacji oraz wyświetlanie i poruszanie się pomiędzy poszczególnymi jego elementami po osiach w przestrzeni umownie oznaczanej jako 2.5D.

Przewodnik po prezi
Opis krok po kroku jak wykonać prezentację w Prezi:
Pobierz

Zobacz inne nasze prezentacje:
Dziwne zwierzęta
smieszne-zwierzatka

Przejście na stronę programu

Haiku Deck

Haiku Deck to prosty program przeznaczony do tworzenia prezentacji multimedialnych. Bardzo prosta obsługa i łatwość dzielenia się wykonanymi prezentacjami to duże zalety aplikacji.

Na początku wybieramy motyw. W tej chwili jest dostępnych sześć darmowych motywów. Następnie dodajemy zdjęcie. Można skorzystać z bogatej bazy obrazów oferowanych przez program (aplikacja wyposażona jest w wyszukiwarkę) lub importować własne zdjęcia. Komentarze należy ograniczyć do krótkich zdań. Wygenerowany kod pozwala na umieszczenie skończonej pracy na własnej stronie internetowej.


Przejście na stronę programu

Emaze

Emaze to świetny i niesamowicie intuicyjny program do zrobienia efektownej, dynamicznej prezentacji online. Jak piszą jego twórcy można to wykonać w kilka minut "amazing presentation in minutes" i ... mają rację. Dodatkowym atutem programu jest możliwość importowania swoich prezentacji PPT i osadzenie ich w jednym z wielu szablonów, proponowanych przez program.

Powered by emaze
Przejście na stronę programu

PowerShow

Kolejny serwis umożliwiający tworzenie, przesyłanie i udostępnianie prezentacji. Dzięki PowerShow.com można udostępnić prezentację PowerPoint ze wszystkimi wbudowanymi efektami, animacjami, a nawet linkami do filmów z YouTube.Przejście na stronę programu

Empressr

Empressr jest darmowym narzędziem, które pozwala na tworzenie, zarządzanie i współdzielenie multimediów online. Prześlij film wideo, obrazy i dźwięk i rozpocznj tworzenie fajnych pokazow slajdów. Wszystkie materiały stworzone z Empressr mogą być udostępniane. Jeśli masz własną stronę internetową, bloga lub stronę w sieci społecznej, możesz opublikować link lub osadzić prezentację.

Empressr możesz stworzyć w kilka minut. Intuicyjne funkcje programu i podpowiedzi pomogą Ci wybrać tekst, obrazy i multimedia (audio i wideo) których chcesz użyć i błyskawicznie utworzyć swoją prezentację. Można szybko importować zdjęcia z Flickr, Google, Yahoo i Photobucket.

Przejście na stronę programu