• Nasze plany
  • Refleksje
  • Różne:
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Gnieźnie
    przystąpiła do realizacji zewnętrznego projektu:
    "2014! Młodzi dla Wolności".

Projekt ten organizowany jest pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego i Ministerstwa Edukacji Narodowej we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji. W ramach tego konkursu zamierzamy przeprowadzić konkursy, gry, audycje... przybliżające wiedzę o czasie przełomu oraz całym ostatnim dwudziestopięcioleciu Polski.

Chcemy pokazać, że tamto zwycięstwo było wspólne, że wszędzie są ludzie, którym zwycięstwo to zawdzięczamy.

Zapraszamy na stronę www.prezydent.pl, gdzie pod hasłem „Święto Wolności" znajdziecie Państwo inspirację do swoich działań oraz szczegółowe informacje o konkursie. Na tej samej stronie można również zamieszczać zapowiedzi własnych przygotowywanych inicjatyw.

Zapraszamy do dyskusji na temat projektu "Młodzi dla Wolności"

comments powered by Disqus
    mimoza72@wp.pl