akt0093

Z okazji Świąt Wielkanocnych przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ogłosili w szkole konkursy plastyczne oraz przygotowali świąteczne niespodzianki.

Uczniowie klas IV-VI mogli wziąć udział w konkursie „Koszyczek Wielkanocny wykonany z materiałów ekologicznych” – najciekawszy koszyczek przygotowała Wiktoria Domagalska z klasy 4a.

Młodsi uczniowie mieli za zadanie przygotować „Karykaturę Wielkanocnego Zajączka” – najlepsze prace przygotowali: Adam Mielewczyk z klasy 2b oraz Ernest Monderek, Daria Maciejewska i Jakub Sołtysiak z klasy 2d.

Uczniowie klasy 2d wraz z wychowawczynią, panią Grażyną Kędzierską otrzymali również dyplom i słodki upominek za najliczniejszy udział w tym konkursie.

W środę, 19 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w poszukiwaniu kurczaczków, które wykluły się z pisanek. Po zaledwie dwóch minutach poszukiwań pięć par uczniów otrzymało słodkie upominki za odnalezienie kurczaczka i jajka, z którego się on wykluł.

Dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę!