• Nasze plany
  • Refleksje
  • Różne:
  • KONKURS na projekt plakatu

Styczeń/luty 2014 r. - Konkurs plastyczny dla klas IV-VI – „Życie w wolności”
    Zakończyliśmy jedno z zadań konkursowych, polegające na wykonaniu projektu plakatu.
    W naszej szkole potraktowaliśmy to zadanie jako rodzaj konkursu plastycznego, ale z podziałem na grupy wiekowe. Klasy młodsze miały do wykonania projekt widokówki pod hasłem: "Żyjemy w wolnej Polsce". Temat jednak okazał się dosyć trudny, bo do koordynatorów spłynęło tylko 5 projektów widokówek od uczniów z klas drugich.

Klasy 4-6 natomiast miały przygotować projekt na plakat pod tytułem: "Życie w wolności". Tutaj uczniowie pracowali najczęściej w grupach. Owocem ich działań była spora ilość wykonanych plakatów o bardzo różnie rozumianej tematyce życia w wolności i samej wolności.
    Najciekawsze prace prezentujemy na naszej stronie szkolnej, a w czerwcu pokażemy je na wystawie w plenerze.

Najlepsze prace:

Autorzy prac plastycznych:

• kl. I-III
      • Rafał Filipiak kl. 2b
      • Agata Łabecka kl.2c
      • Julia Siudzińska kl. 2b
      • Wanessa Bubacz kl.2b
      • Estera Giszczyńska kl. 2c
    • kl. IV-VI
      • Jakub Wośkowiak kl. 5a
      • Maja Kwiecień kl. 5a
      • Gabriela Zakrzewska kl. 5a